loader image
0%
در حال بارگزاری لینو استودیو ، لطفا صبور باشید...
پشتیبانی و رهگیری سیستمی لینو استودیو

به هایولند خوش اومدید

اولین سیستم خدماتی  مشتریان هوشمند لینو استودیو ، با قابلیت ها و پشتیبانی 724 برای تمامی مشتریان عضو باشگاه لینو استودیو 

آخرین به روز رسانی و امکانات موجود :

  • به روز رسانی به آخرین نسخه ی های نرم افزار به صورت خودکار 
  • امکان ثبت تیکت های پشتیبانی و پاسخ گویی در سریع ترین زمان ممکن
  • امکان درج ایده و اطلاع کامل از آخرین وضعیت پروژه در استودیو
  • امکان اعمال نظرات در زمان طراحی ( داینامیک و استاتیک ) *جدید*
  • امکان مدیریت امور مالی در لینو استودیو
  • بانک و پایگاه دانش جهت پرسش و پاسخ کارفرما با طراحان
  • افزوده شدن بازارچه : مارکت تخصصی ارتقاء نرم افزار های لینو استودیو
  • و هزاران قابلیت کاربردی دیگر برای بی نیازی کارفرما به پشتیبانی

با هایولند آشنا شو !

همیشه بزرگترین دق دقه ی کارفرمایان و مشتریان لینو استودیو از ما سوال میکردند بعد از طراحی و اتمام پروژه چگونه میتوان با شما در ارتباط بود و پشتیبانی به چه صورتی برای پروژه ارائه میگردد ! بعد از کلی تلاش و هم فکری در نهایت به این نتیجه رسیدیم تا کیفیت پشتیبانی و خدمات خودمون رو پر رنگ تر و به شما نزدیک تر باشیم ! کافیه عضو سرویس پریمیوم لینو استودیو باشید و با اطلاعات ورود شخصی خود به پورتال پشتیبانی و فنی هایولند وارد شوید و به راحتی آب خوردن از خدمات ، پشتیبانی و پکیج های ارتقاء هفتگی لینو استودیو استفاده کنید. ما بهترین ها را برای شما به ارمغان آوردیم تا خلاء سیستم های نرم افزاری دیگر را رفع کنیم . این بار با هایولند اولین سیستم هوشمند پشتیبانی و ارتباط با مشتری با شما همراه خواهیم بود تا قدم کوچکی برای نسل بعدی توسعه دهندگان باشیم.

حریم خصوصی

حامی اطلاعات شخصی شما

ثبت تیکت پشتیبانی

امکان مدیریت مستقیم تیکت ها

امکان ثبت ایده

ایده پردازی جهت بهبود پروژه

انتقال اطلاعات

انتقال بدون محدودیت فایل

واگذاری امور

واگذاری کامل پروژه جهت انجام

چه چیزی در انتظار شماست ؟

با گسترش حضور کسب و کار های مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب ، کسب اطمینان از خدمات نگهداری و پشتیبانی سایت یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه های صاحبان مشاغل به شمار می رود. راه اندازی Website یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می گردد، اما مطمئنا بعد از پباده سازی، نیاز به پشتیبانی سایت خواهد داشت.

در بازه های زمانی مختلف لازم است تا یک نیروی متخصص به رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به وجود آمده بپردازد و البته پروسه پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این مقوله محدود نمیشود و از جنبه های مختلفی می توان آنرا تامین نمود.

به بینهایت آپدیت شو !

درحال حاضر بیش از 48،000 افزونه‌ی رایگان در آدرس WordPress.org plugin directory وجود دارد. هزاران مورد دیگر در وبسایت‌های دست سوم مثل گیت‌هاب یافت می‌شوند.علاوه بر این، هزاران افزونه‌ی فروشی نیز وجود دارند که توسط تولیدکنندگان انفرادی یا شرکت‌هایی مثل خود ما ارائه می‌شوند.در سال 2003، وردپرس کار خود را به عنوان ابزاری ساده جهت کمک به امر وبلاگ نویسی آغاز کرد. به لطف افزونه‌ها، در طول این چند سال، به سیستمی قدرتمند جهت مدیریت محتوی و چهارچوب کاری اپلیکیشن‌ها، ارتقا یافت.

این امکان را فراهم کردیم تا بدون هیچ دردسری از بازارچه لینو استودیو سایت خودتون رو ارتقاء بدید . هر هفته با معرفی ده ها نرم افزار جدید تنظیم شده اختصاصی از لینو استودیو با شما هستیم .

error: کلیه ی اطلاعات و المان های لینو استودیو جهت حفظ حقوق حرفه ای حفاظت شده می باشد