loader image
0%
در حال بارگزاری لینو استودیو ، لطفا صبور باشید...
کسب و کار

سال هاست که قدرت اینترنت در ایران خودنمایی میکند ، کسب و کارهای سنتی که جای خود را به فروشگاه های هوشمند داده اند ، بیزنس هایی که متحول شدند و هزاران هزار بازدید کننده به خود جذب میکنند ، راهکار های ساده ای که سبک زندگی مردم را به کلی عوض کردند از تاکسی تلفنی ها گرفته تا سوپر مارکت و نانوایی هایی که تحت تاثیر اینترنت کسب و کار خود را هوشمند سازی و مشتریان خود را چندین برابر کردند ، لینو استودیو به صورت تخصصی سال های متوالی اخیر را صرف تحقیق و بررسی راه اندازی کسب و کار های دیجیتال یا هوشمند کرده است و با افتخار آماده ی همکاری با کسب و کارهای سنتی برای رهایی از راه های منسوخ و ایجاد تحول  در دنیای دیجیتال می باشد.

مراکز تحت پوشش فعلی برای همکاری در کسب و کار

خدمات شهری

حسابداری و مالی

مراکز درمانی

مراکز ورزشی

مراکز حقوقی و مالی

وسایل نقلیه

مراکز آموزشی و تربیتی

مراکز ساخت بازی و نرم افزاری

رسانه و شبکه های اجتماعی

مراکز مسافرتی

کسب و کار شما

به زبون ساده ! اگر صاحب کسب و کار در دسته بندی های بالا هستید ، به راحتی می توانید در لینو استودیو از کسب و کار سنتی به کسب و کار هوشنمد مهاجرت نمایید .

مراکز ذکر شده در بالا می توانند با مشاوره ی رایگان مهندسین و طراحان لینو استودیو به راحتی با انتخاب پکیج های منعطف و بینظیر لینو استودیو از کسب و کار های سنتی به کسب و کارهای دیجیتال به صورت کامل و با نقشه ی راهبردی ویژه مهاجرت کنند ، لینو استودیو مفتخر است تا با پلن ها و اهداف آماده ( استفاده نشده ) در پرونده و سناریو های بایگانی کسب و کار ها ، به صورت کامل از مشاوره تا اجرا و تبلیغات همراه کارفرمایان گرامی باشد.

error: کلیه ی اطلاعات و المان های لینو استودیو جهت حفظ حقوق حرفه ای حفاظت شده می باشد
پشتیبانی و مشتریان